אף פעם לא מאוחר מדי כדי ללמוד, ובטח שאין כל מחוייבות ללמוד תואר שלם בזמן שאפשר להתפקס על לימודים ממוקדים יותר. גם אתכם מעניין התחום של משכנתאות? לשמחתכם, קיימים כיום בתי ספר המתמחים בסוג זה של קורסים המציעים לכם ללמוד קורס יועצי משכנתאות. רגע לפני שגם אתם משנים סטטוס לסטודנטים, מה עליכם לבדוק לפני הרשמתכם?

 

האם נדרש ידע קודם או ניסיון?

בעוד ישנן תכניות לימוד המחייבות אתכם בממוצע בגרויות, ציון פסיכומטרי או מבחנים אחרים, קורס יועצי משכנתאות פתוח לכל מי שדורש. מדובר על תחום שמסקרן רבים, וישנם אלו הפונים אל נתיב הלימודים רק על מנת להרחיב את האופקים שלהם בתחום הרלוונטי לכולם. הרציונאל מאחורי הדלת הפתוחה לכל המשתתפים הוא שהמטרה היא ללמד ולחשוף את המשתתפים לעולם חדש, כך שהם לא צריכים להגיע עם ידע קודם, אלא רק עם תשוקה לתחום הלימודים.

 

אילו תכנים הולכים להיות מועברים לכם בקורס?

הסילבוס של קורס יועצי משכנתאות יכול לשקף לכם לא מעט לגבי טיב הקורס. ככל שהתכנים מגוונים יותר ונוגעים כמה שיותר בנושאים רלוונטים לתחום המשכנתאות, כך הקורס איכותי ומומלץ יותר. לכן, לפני שאתם נרשמים, בקשו לקבל פירוט של השיעורים שילמדו. חפשו אחר הנושאים הבאים: עולמות המשכנתא והריבית, ניתוח עסקאות נדל"ן, מה המסמכים הנדרשים לקבלת המשכנתא, מסלולי המשכנתא, לוחות סילוקין, מיסוי מקרקרעין, סוגי אשראי, מחזור משכנתא והיכרות עם סימולטור המשכנתאות. ככל שתלמדו יותר, כך תהיה לכם אפשרות לצאת לדרך עצמאית.

 

מי יהיה לצידכם כשתסיימו את הקורס?

לצד הפאן המקצועי, חשוב שיהיה גם פאן שירותי איכותי. ישנן מסגרות המציעות ליווי לבגורים המסיימים את הקורס. כאמור, קהל המשתתפים מתחלק לאלו המגיעים בכדי להרחיב את האופקים שלהם, לצד אלו המגיעים על מנת לרכוש מקצוע חדש לעסוק בו – בצורה עצמאית או דרך חברה. על מנת להבטיח שכל משתתף מקבל את השירות הטוב ביותר, מקפידות המסגרות המובילות המעבירות את הקורסים ללוות את המשתתפים גם לאחר סיום הקורס. כך, אתם יכולים להיות שקטים כי תקבלו הכוונה, מענה לשאלות שאינן ברורות או התייעצות לגבי נושאים הקשורים לעבודתכם.

 

השלמה ותגבור – על חשבונכם או על חשבון הקורס?

מתוך עשרה מפגשים לערך המוצעים לכם במסגרת קורס יועצי משכנתאות, לעתים בעקבות אירוע בלתי צפוי לא תוכלו להגיע לאחד השיעורים. מאחר ומדובר על שיעורים ממוקדים מאד, ישנה חשיבות גבוהה לכל שיעור ושיעור. איך תשלימו את השיעור שהחסרתם? במחזור הבא. המסגרות המובילות המציעות את הקורסים, מאפשרות לקהל המשתתפים ליהנות מקורס חוזר ללא כל עלות, זאת במקרים בהם אתם חשים שאתם צריכים תגבור. אינכם צריכים להשלים את החומר לבד או לסבול מחורים בידע שלכם – תמיד תוכלו לשוב וליהנות שוב מהתכנים.

קטגוריות: Uncategorized

סגור לתגובות