בשעה טובה ומוצלחת חתמתם על חוזה ורכשתם או שכרתם דירה. כעת אתם ניצבים בפני משימה לא פשוטה בכלל והיא ביצוע מעבר הדירה. כל מעבר דירה הוא פרויקט שיכול לגרום לאנשים רבים ייאוש רב וכאב ראש לא קטן. אחת הסיבות העיקריות לכך היא הבחירה בחברה להובלות דירה.

דברים שכדאי לבדוק

כאשר בוחרים חברה להובלות דירה חשוב לשים לב להרבה פרמטרים ולא רק למחיר שהיא מציעה. תכנון מוקדם והקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים של כל חברה חוסכת גם כסף וגם עוגמת נפש רבה ביום ההובלה.

קבלת הצעת מחיר

כאשר אתם פונים לחברות המבצעות הובלות דירה לקבלת הצעת מחיר, חשוב לשים לב שאתם פונים אל חברות הפועלות באזור הגיאוגרפי הרלוונטי אליכם. ישנן חברות הובלה רבות שמבצעות הובלות דירה רק באזורים ספציפיים בארץ, וישנן חברות הובלה שפועלות בפריסה ארצית. שנית, ולא פחות חשוב, יש לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה בביצוע הובלות דירה. תמיד כדאי לפנות לחברות שעליהן קיבלתם המלצות מקרובי משפחה או מחברים מרוצים. שלישית, חשוב לוודא שלחברת ההובלות יש ביטוח על תכולת הדירה, למקרה שייגרם נזק כלשהו לרכוש במהלך תהליך ההובלה.

בצעו השוואת מחירים!

הפרמטר מרכזי בבחירת חברת הובלות דירה הוא המחיר. אולם המחיר של הובלות הוא פונקציה של משתנים רבים. לכן, כדי להבטיח שהצעת המחיר שתקבלו מחברת ההובלה תהיה קרובה ככל האפשר למחיר שתשלמו בפועל, עליכם לספק לחברה ההובלה כמה שיותר פרטים על אופי הובלת הדירה שלכם. עליכם לציין את שתי הכתובות, באיזה קומה ממוקמת כל דירה, האם יש מעלית בכל בניין, כמה ארגזים יש לכם, כמה ציוד כבד, מכשירי חשמל או רהיטים גדולים יש ברשותכם, האם אתם מעבירים ציוד חריג בגודלו שדורש הובלת מנוף, האם משאית ההובלה יכולה לחנות בקרבה לכניסת הבניין וכדומה. ככל שתספקו לחברת ההובלות כמה שיותר פרטים, כך תקבלו הצעת מחיר ריאלית יותר.

שירותים נוספים

פרמטר חשוב נוסף בבחירת חברה להובלות דירה הוא השירותים הנוספים שהיא מציעה. ישנן חברות שמציעות, בנוסף להובלות דירה, גם שירותים משלימים אחרים כגון: אספקת חומרי אריזה, ביצוע אריזה, מתן שירותי אחסון דירות ועוד. עבור אנשים רבים הזקוקים לשירותים אלו, מדובר בפתרון אידיאלי שמאפשר לקבל את כל השירותים הדרושים למעבר דירה תחת קורת גג אחת.

טופ הובלות – כאן בשבילך

חברת טופ הובלות הינה חברה מקצועית ומנוסה בביצוע הובלות דירה. אנו נגיע אליכם הביתה להצעת מחיר ללא התחייבות. לצוות החברה ניסיון רב בתחום הובלות, מכל הסוגים ובכל סדר גודל. אנו מתייחסים לכל הובלה במלוא הרגישות והזהירות, כאילו מדובר בחפצים האישיים שלנו. אנו בחברת טופ הובלות נשמח לבצע עבורכם הובלות דירה וכן להעניק לכם שירותים משלימים, כמו שירותי אחסון דירות. עם חברת טופ הובלות תוכלו לזכות בשקט נפשי ולהיות בטוחים שהרכוש שלכם נמצא בידיים מקצועיות ונאמנות. עם טופ הובלות, תהליך מעבר הדירה יהיה קל ונטול כאבי ראש מיותרים, להזמנת השירות – הכנס לכאן וקבל עד 3 הצעות מחיר משתלמות בעבור הובלת דירות.

לקריאה נוספת:
מה חשוב לבדוק כששוכרים משרד?

מרחבי הרשת:
הרבלייף – חיים טבעיים יותר
מארק היוז – מייסד הרבלייף
הרבלייף תעניק חסות לספורטאים מצטיינים
הרבלייף מציגה: אבקת חלבון למגזר הדתי
הרבלייף – הסטוריה ותרומה לקהילה

קטגוריות: בלוג נדל"ן

סגור לתגובות